Kurumsal

Demirpack, bilgi ve deneyimin müşteri memnuniyeti kazanma yolunda her geçen gün artan yatırımlar ve gelişmekte olan firmamız, en gelişmiş teknolojiye sahip makine, alet ekipmanı ve hırslı ekibi ile güçlü bir azimli, hijyen sahibi ambalaj üreticisidir.

Bilinen ürün yapıtı ve vazgeçilmez yaklaşımıyla her açıda müşterilerimize karşı çözümler verilen güvenilir ve gelişmiş, bir iş ortağıdır.

Demirpack, modern anlayışı ile nitelikli azimli hizmetleriyle 25’nin üstünde ülkede faaliyet göstermiştir müşterileri için değer katmaya devam edilmektedir. Özelleştirilmiş kaliteli ve güvenilir ürünlerini yeni piyasalara ve iş ortaklarına heyecanını, merakını her zaman yüksek ve umutlu tutmaya devam etmektedir.

Vizyon

Özgün insan kaynakları ve güçlü başyapıtımızla, etki eden alanımız bulunmak üzere tüm pazar ve piyasada bulunan referans sağlam ambalaj üreticisi olmak. Misyonumuzu ve değerimizi açıklayan ürünlerimizdedir. Bilinen ürün yapıtımızı yüksek kalite olanaklarında müşterilerimize sunularak çabaladığımız saygınlığı ve güveni sürdürebilmektir.

Misyon

Bir çok türe uygun, arındırılma sağlanmış hazır ambalajlar ile çaydan baharatlara ve kuru meyvelere mutfak gıdalarını korunulabilir, satışa çıkarabilirsiniz. Modernliği ve görsel açıdan, sağlığa ve hijyene uygun olmak üzere ürünlerinizi rahat bir şekilde müşterilerinize satışa çıkarabilirsiniz. Şirketinizin her türde ürününe rengi ve ambalaj kalitesine uygun özelliklere sahip ambalajları Demir Pack kategorisinde bulabilirsiniz, özel ve kişisel sunumları görüşme yapabilirsiniz.